Wakacyjna zabawa przedszkolaków

Pogoda nie sprzyja zabawie na zewnątrz, ale w przedszkolu też jest super! Młodsze grupy świetnie bawiły się z pomocą Dywanu interaktywnego. To multimedialne urządzenie przeznaczone do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Zabawa i nauka wykorzystaniem Dywanu rozwija u dzieci dużą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Starszaki natomiast, wspaniale bawiły się programując Robota- myszkę. Robot świeci, wydaje dźwięki, porusza się z 2 prędkościami, ma kolorowe przyciski, które pasują do kart kodowania, co ułatwia programowanie. Nowoczesne pomoce multimedialne w naturalny sposób przyciągają uwagę dzieci i sprawiają, że prezentowane treści są ciekawsze. Zabawa i nauka w jednym, a przede wszystkim uśmiechy naszych przedszkolaków - i o to chodzi!
wpis edytowano 2021-07-21, 11:23